Now Reading
Bafart Concept Store – Otwarcie nowej przestrzeni w Warszawie

Bafart Concept Store – Otwarcie nowej przestrzeni w Warszawie

Poszukując dodatków do stylowych i modnych wnętrz stajemy się coraz bardziej wymagający. Na Warszawskiej mapie designu otwiera się nowy Bafart Concept Store w którym odnajdziemy nie tylko kwiaty, niebanalne donice ale również kuszące zachwycające drobne dodatki do wnętrz.

fotografia Ania Powałowska Ania Powałowska – Fotografka.eu

26 maj przy ulicy Kasprowicza 79 w Warszawie otwiera się Bafart Concept Store. Sklep powstał specjalnie z myślą o stylowych i klimatycznych wnętrzach. Przy kubku pysznej kawy i pośród wyjątkowych doradców odnajdziecie w nim takie perełki jak:

– wyjątkowe donice i wazony
– rośliny doniczkowe i sezonowe dekoracje
– bukiety / flowerboxy
– szklane naczynia i lampiony
– nasadzanie roślin oraz pielęgnacja

Bafart Store to młodsza siostra firmy BAFART, która obsługuje tylko korporacje/eventy. Tym razem Bafart otwiera się na potrzeby klientów indywidualnych proponując wyselekcjonowane produkty do domu. W sklepie stacjonarnym możesz zobaczyć i wybrać dogodną dla siebie donicę i akcesoria.

See Also

To nie tylko sklep, to również wspaniałe wsparcie w każdym calu. Przyjdź z własną rośliną, która zostanie przesadzona do wybranego produktu. Przy kubku pysznej kawy możesz wybrać najlepszy dla siebie produkt bez pośpiechu oraz doradzić się w sferze designu dopasowanego do wnętrza domu. W okresie świątecznym zaplanowane zostały warsztaty podczas których możesz stworzyć swój projekt dekoracyjny. Własnoręcznie wykonana ozdoba nie tylko będzie cieszyła oko, będzie również napawać dumą z własnej kreatywności.

Dołącz do wydarzenia na FB: facebook.com/events
Fotografia: Ania Powałowska Ania Powałowska – Fotografka.eu

Scroll To Top