Now Reading
Darmowe grafiki i plakaty od Polskich Ilustratorek

Darmowe grafiki i plakaty od Polskich Ilustratorek

https://www.instagram.com/p/B-3kA2KHmW7/https://www.instagram.com/p/B-0AhsSnmgf/

Ten wyjątkowy miesiąc zaowocował w niemałą dawkę kultury na wyciągnięcie ręki! Spektakle online w ulubionym teatrze, darmowe ebooki czy transmisje koncertów na żywo to niezliczona ilość dobrodziejstwa, które dostajemy w tym wyjątkowym czasie. To nie wszystko! Kolejny krok podejmują polskie ilustratorki i graficzki dzielą się darmowymi grafikami do ozdobienia naszego domu czy rysunkami, które towarzyszą nam podczas pojawiającej się domowej nudy. Sprawdź najpiękniejsze kobiece plakaty i grafiki do ściągnięcia za darmo.

Malwina Konopacka bezpłatnie udostępniła zachwycające grafiki – kolorowanki. 10 obrazków narysowanych charakterystyczną kreską to kreatywna zabawa nie tylko dla najmłodszych malarzy. Każdy z obrazków podejmuje inną tematykę i na swój sposób zachwyca i bawi. Czekam aż czerń i biel ostanie wypełniona radosnymi kolorami wiosny, którą mamy za oknem!

Grafiki dostępne: dropbox.com/MalwinaKonopackaKOLOROWANKI

Plakat Magdalena Tekieli

Zostań w domu, ćwicz jogę

Grafika autorstwa Magdaleny Tekieli w piękny sposób ilustruje stan wszystkich miłośniczek jogi. Tęsknota za matą i wspólną jogą motywuje do codziennych ćwiczeń w domowym zaciszu z ulubionymi joginkami połączonymi online. Joga nie tylko jak ćwiczenia nieodparcie nas zachwyca, ilustracje elastycznego ciała przyozdabia niejedno wnętrze u miłośniczek codziennych ćwiczeń. Tym razem plakat od Magdaleny Tekieli mamy możliwość pobrać całkowicie za darmo! To nie koniec niespodzianek pod linkiem poniżej znajduję się dodatkowa grafika wymagająca większego zaangażowania i kreatywności, kolorowanka która mianuje Cie współtwórcą tego dzieła!

Zostań w domu, ćwicz jogę – Link do pobrania www.werandacountry.pl/grafiki/magdalenatekieli

See Also

„LOVE” BARRAKUZ

Kolejna niespodzianka to plakat z miłosnym przekazem od Beaty Śliwińskiej – Barrakuz. Miłość, którą dzieli się autorka ma zarażać bardziej niż pandemia. Przekazywana jest na stronie designalive.pl i aby pobrać grafikę wystarczy zapisać się do newslettera. Warto nadmienić, że autorka dzieli się designem nie tylko poprzez darmowe plakaty ale również w samym szpitalu. „Wiosna będzie jutro” – to projekt graficzny dedykowany Szpitalowi Centralnemu MSWiA w Warszawie, zrealizowany na oddziale zakaźnym, oddzielającym zarażonych Covid19 od załogi medyków.

My dzielimy się nie tylko miłością do grafik ale również wiedzą jak takie zdobywać!

Scroll To Top