Now Reading
Koneser Miodu – słodki biznes z dostawą do domu!

Koneser Miodu – słodki biznes z dostawą do domu!

Wszyscy tęsknimy za porannymi targami śniadaniowymi pełnymi przekąsek od lokalnych dostawców. Świeży chleb, marmolady, falafel czy miód od najlepszych dostawców. W ogromnej tęsknocie odnajdujemy coraz więcej małych biznesów dostarczających smakołyki do naszych domów. Poznajcie Konesera Miodu – miejsce, gdzie najbardziej wybredny smakosz odnajdzie dla siebie wyjątkowy słoiczek miodu z dostawą do domu.

honey-1958464_1920

Koneser Miodu to miejsce w którym odnajdziemy przepyszne miody z całego świata! W sklepie online znajdują się miody z dalekiej Australii, barwnego Meksyku, antycznej Grecji, tajemniczej Szkocji i wielu, wielu innych miejsc świata. niezliczona ilość smaków utrudnia wybór odpowiedniego słoiczka z miodem. Oto 5 smaków, którym trudno się oprzeć!

1. Hiszpański miód z kwiatów lawendy, miód lawendowy, Apicola Rossend Margalef
Jednokwiatowy miód lawendowy zawiera w sobie minimum 12% pyłku pochodzącego z tej rośliny. To ekologiczny miód rzemieślniczy o intensywnym, słodkim, a jednocześnie kwiatowym smaku. Miód ma piękny, bursztynowy kolor.

2. Włoski miód z kwiatów pomarańczy, miód pomarańczowy, Solmielato
Miód Orange Honey powstaje na sycylijskiej równinie Catania oraz w części Calabrii. Miód ma wyjątkowy intensywny zapach kwiatów pomarańczy. Słodki smak przełamany jest delikatnie kwaskową nutą.

3. Grecki miód leśny z czarnymi truflami, Stayia Farm, Vasilissa
To smak miodu prostu z głębi dzikiego lasu, połączony z wrzosem, aromatem dzikich ziół i wyrafinowanym smakiem czarnej, greckiej trufli. Miód nektarowo-spadziowy łączy w sobie wartości odżywcze obu tych rodzajów miodu.

4. Urugwajski miód z kwiatów eukaliptusa, miód eukaliptusowy, Hilltop Honey
Miód pozyskany z pasiek całego Urugwaju ma głęboki, bursztynowy kolor oraz łagodny, lekko drzewny smak. Miód eukaliptusowy to idealny dodatek do filiżanki herbaty, sosów sałatkowych i marynat. Smak prosto Ameryki Południowej!

See Also
https://www.neondeli.pl/kategoria/nasze-dania/ramen-miso

5. Litewski miód kremowany z truskawkami, Serksno Medus
W litewskiej pasiecie Serksnas używa się tylko naturalnych składników najwyższej jakości: prawdziwego kakao, ekstraktu ze strączków wanilii oraz truskawek, które wcześniej poddano procesowi liofilizacji. Metoda suszenia pozwala zachować smak, aromat i wygląd roślin oraz ~ 99% zawartych w nich witamin i składników odżywczych. 

Nikt nie obiecywał, że słodki wybór będzie łatwy! Zaglądaj po małe, słodkie co nieco na www,konesermiodu.pl.

View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Scroll To Top