Now Reading
Licytacja roślin w Busz – wspieramy kawiarnio kwiaciarnię w Krakowie

Licytacja roślin w Busz – wspieramy kawiarnio kwiaciarnię w Krakowie

Busz to miejsce na mapie Krakowa. Znajdziemy w nim nie tylko aromatyczną kawę i lampkę wina ale przede wszystkim zachwycającą roślinność, którą można zabrać do domu. Jak w tym trudnym czasie pomóc kawiarni i wspomóc roślinny dom? Nic prostszego! Dołącz do codziennych licytacji pięknych kwiatów. Trzeba przyznać, że wybór nas zachwycił!

Wczoraj w ręce nowych miłośników kwiatów trafił Figowiec dębolistny (ficus lyrata) – tym razem nieco większy, który urzeka rozmiarem i kształtem swoich liści.
Przy odpowiedniej ilość słońca i wody rośnie jak szalony. Nie jest wymagającą rośliną, nadaje się dla początkujących hodowców. Zakończenie aukcji niedziela o 12:30, cena wywoławcza: 50zł.

Kolejne dni zapowiadają roślinny zachwyt! Odbiór osobisty lub dostawa na terenie Krakowa na ul. Mikołajska 13/14. Łapcie odrobinę roślinności, a wspólną siłą wesprzemy krakowski BUSZ. Do dzieła!

Codzienne licytacje odnajdziecie pod linkiem: www.facebook.com/events/861418920990431

Lokale wsparcie odnajdziecie również w Trójmieście zamawiając pyszności do domu: www.blisscity.pl/neon-streetfood-bar-oferuje-neon-deli-wyszukane-smaki-z-dowozem-do-domu/

See Also

Foto: facebook.com/buszkrakow/

Scroll To Top