Now Reading
NEON Deli – Azjatyckie potrawy i składniki z dowozem do domu

NEON Deli – Azjatyckie potrawy i składniki z dowozem do domu

https://www.neondeli.pl/kategoria/nasze-dania/ramen-miso

NEON streetfood bar z Gdyni to miejsce tętniące azjatyckim życiem, czyli gwarno i tłoczno jak na ulicy Shanghaju ! Najlepsze połączenie azjatyckiego streetfoodu i baru, w którym napijecie się smacznych drineczków i odpowiednio je zagryziecie tapasami. Kiedy takie pyszne miejsca zostają wykluczone z codziennego życia na ratunek przybywają zamówienia online.

NEON Deli

Nie jest to klasyczna dostawa gotowych dań ale pełen wybór składników i przetworów do wykorzystania podczas tworzenia wspólnej kolacji z NEON. Najlepszym przykładem zamówienia smaków jest ZESTAW PREPPERSKI przeznaczony dla dwóch osób na nawet 2 dni z pełnym wyżywieniem śniadania, obiadu i kolacji. W skład zestawu wchodzą:

1. zupa PHO z makaronem ryżowym i ziołami 2L
2. curry z kurczakiem (lub tofu) / azjatyckie bolognese 900 g
3. specjalny makaron 1 kg
4. chleb tostowy lub nasza duża ciabata (ok 600-700)
5. schab po chińsku 200 g
6. pasta z papryki i trawy cytrynowej 200 g
7. ketchup Neon lub sos Dżolopinto 1 butelka
8. pierożki z mięsem i imbirem + sos
9. brownie 250 g

Oprócz dużego zestawu na pyszne przetrwanie na stronie zamówić można pojedyncze sosy, przetwory wypieki na śniadanie i słodkie przekąski. Wlewasz, podgrzewasz i zajadasz się gotowym daniem lub dodajesz sosy i dodatki do domowych obiadów nadając im nowego azjatyckiego smaku!

See Also

Trzeba przyznać że to najlepsza okazja aby poczuć się jak kucharz wybranych azjatyckich smaków, zapełnić lodówkę nietypowymi dodatkami i szaleć w kuchni z najlepszymi dodatkami prosto od NEON Deli. Sprawdź dostępne smaki na www.neondeli.pl/

Jeśli nabraliście ochoty na Ramen wykonany w domu pod okiem najlepszych specjalistów wybierzcie się na Warsztaty online Ramen, japońska doskonałość zupy – 29.04.2020. www.blisscity.pl/warsztaty-kulinarne-online-smaki-z-calego-swiata/

View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Scroll To Top