Now Reading
Ostatni dzień Biała – zjedz i wypij – Syreni Śpiew rośnie w siłę!

Ostatni dzień Biała – zjedz i wypij – Syreni Śpiew rośnie w siłę!

Zmiany w gastronomi niejednokrotnie będą nas zaskakiwać. Dziś Biała – zjedz i wypij znika z gastronomicznej mapy Warszawy. Miłośnicy tego miejsca na pewno zatęsknią za jej klimatem, smakami i leniwymi popołudniami w pięknym ogrodzie. Saska Kępa żegna legendarne miejsce, a w siłę rośnie Syreni Śpiew znajdujący się w Praskim Koneserze.

Awangardowa, modernistyczna willa na Francuskiej w której do dziś mieściła się Biała – zjedz i wypij, dawniej zwana była jako Biała Willa. Kultowe miejsce zmienia plany. Niebawem poznamy nowych gości tych niezwykłych wnętrz. Biała Willa na warszawskiej Saskiej Kępie zaprojektowana została w latach 30. ubiegłego wieku przez Lucjana Korngolda i Piotra Marię Lubińskiego dla rodziny Łepkowskich. Kręte, białe schody niczym schody do nieba są najbardziej charakterystycznym elementem tego budynku. Prosta i elegancka bryła niebawem zachwyci nas nową odsłoną.

Pamiętajmy, że Biała – zjedz i wypij należała do wspaniałej grupy gastronomicznej -Grupa Warszawa do której należy również Syreni Śpiew, Weles czy Szarotka na Mokotowie. Syreni Śpiew znajdujący się w modnym Koneserze to pomysłodawca wspaniałej akcji #PosiłekDlaSeniora. Czym nas jeszcze zaskoczy tego lata?

See Also

Nowości warto śledzić na grupawarszawa.com

Scroll To Top