Now Reading
Poczta tortowa i kwiatowa – Pomysł na urodziny z dostawą do domu

Poczta tortowa i kwiatowa – Pomysł na urodziny z dostawą do domu

Kiedy zastanawiasz się jak spędzić urodziny w czasach pandemii jako pierwsze na myśl przychodzą smaki! Kolacja z ulubionej restauracji z dowozem do domu, a kolejny krok to kwiaty i tort z myślą o solenizancie. To wyjątkowy dzień w którym nie może zabraknąć pysznego tortu z dostawą do domu! Poczta tortowa i kwiatowa to niezapomniany pomysł na urodziny. Słodki upominek w towarzystwie kwiatów sprawi ogromną radość każdej osobie, której nie możesz dziś odwiedzić!

foto: wypiekikosiek.pl

Znamy już pocztę kwiatową, balonową, a tym razem zaskoczy Was poczta tortowa z dedykacją dla ukochanej osoby. Wypieki Kosiek przygotują słodką paczkę z kwiatami w komplecie. Wśród tortów odnajdziesz takie smaki jak klasyczny jabłecznik, sernik czy dietetyczną wersję tortu marchewkowego. Pośród ciast znane i lubiane smaki takie jak kakaowy biszkopt przełożony kremem z dodatkiem białego sera, konfitura z czarnej porzeczki lub puszyste jogurtowe ciasto z malinami. Dodatkowym akcentem będą kwiaty czyli wiosenne żonkile lub tulipany w pastelowych odcieniach różu, klasyczne czerwone i żółte. Do zamówienia tortu na prezent dołącz dedykację, która zostanie dostarczona pod wybrany adres w Warszawie i okolicach.

Wszystkie produkty dostępne z bezpieczną, bezkontaktową dostawą. Szybkie i wygodne zamówienie składajcie na wypiekikosiek.pl.

See Also

Do naszych słodkich faworytów z możliwością zamówienia online i dostawą do domu należy ogromny wybór miodów jaki znajdziecie na Koneser Miodu!

Scroll To Top