Now Reading
Poznaj wyjątkowe domki na weekend w Polsce

Poznaj wyjątkowe domki na weekend w Polsce

https://www.instagram.com/p/B9ZIDoHJX4S/https://www.instagram.com/p/B4XFXj_FPko/https://www.instagram.com/p/B_Nzf5kFeI6/https://www.instagram.com/p/B_VkFICpyyY/

W poszukiwaniu wyjątkowych miejsc i nietypowych domków na weekend w Polsce wybieramy te które zachwycają nas swoim klimatem oraz skutecznie przyciągną podczas zbliżającego się lata! Ciepłe weekendy zachęcają do poszukiwania wyjątkowych miejsc w Polsce na 3 dni wypoczynku z dala od zgiełku dużego miasta. Oto top 5, które znalazły się na naszej wakacyjnej liście miejsc do odwiedzenia. To miejsca na romantyczny weekend we dwoje jak również rodziny czas z dzieciakami. Wybierz swój ulubiony hotel na weekend w Polsce!

Spokojne miejsca w których nie zastaniesz nadmiernej ilości turystów, a w przeważającej większości naturę w koło to idealny pomysł na spędzenie weekendu podczas majówki, na czerwcowe weekendy jak również ostatnie wrześniowe słońce.

Tu domek

Pierwsze miejsce znajduje się zaledwie 150 km od Warszawy i tuż obok Puszczy Świętokrzyskiej oraz doliny rzeki Kamienna. Tu domek to miejsce, które powstało przez pasjonatów i najlepszych gospodarzy jaki można sobie wyobrazić. Cały Tu Domek to ok. 80m2 powierzchni, z 3 sypialniami, jedną łazienką, częścią wspólną z jadalnią oraz kuchnią i kominkiem w którym trzeba samemu napalić. To komfortowy domek przygotowany dla 6 osób. Poznajcie domek na weekend w Polsce tudomek.pl.

Brzozówka na weekend w Polsce

Kolejny zachwycający domek znajduje się w samym sercu Puszczy Noteckiej w Krainie 100 Jezior. Brzozówka to drewniany dom do wynajęcia o powierzchni 100 metrów kwadratowych powstały 12 late temu. Mimo swojego wieku jego wyposażenie skusi niejednego miłośnika instagramowych kadrów. Domek to idealne miejsce na rodzinny czas pośród natury. Weekend w Polsce gwarantuje rowerowe wycieczki i wypady na kajaki nad pobliskie jeziora.

See Also

No Name Luxury Hotel and Spa

Miejsce w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Drewniane domki to kompleks, który łączy w sobie SPA z zachwycającym basenem z widokiem na naturę, smakowitą restaurację oraz kominek przy którym wygodnie na kanapie wypijesz lampkę wina. Wokół kompleksu odnajdziesz pobliskie łąki i lasy, a w ciepłe dni możesz się rozkoszować odkrytym basenem obok drewnianych domków. Pokoje urządzone tak, że wcale nie masz ochoty ich opuszczać, a spędzić w nich cały weekend!

Domki w drzewach na weekend w Polsce

Kto z nas nie marzył w dzieciństwie o domku na drzewie? To miejcie to nie tylko spełnienie dawnych marzeń ale przede wszystkim idealne na weekend w Polsce do obcowania z naturą. Tu warto przyjechać i spędzić 3 dni nie wychodząc z lasu. Śniadanie na tarasie umili śpiew ptaków, a wieczorem relaks w SPA. To miejsca na romantyczny weekend we dwoje jak również czas z całą rodziną. Idealnie!

View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Scroll To Top