Now Reading
Stand-up na plaży – Plażówka Saska zaprasza!

Stand-up na plaży – Plażówka Saska zaprasza!

Od jutra szykuje się wielki powrót Stand-up’u na warszawskiej plaży na Saskiej! Otwarcie sezonu nastąpi w towarzystwie Jacka Stramik z supportem. Chyba wszyscy tęskniliśmy za plażowym wieczornym relaksem.


Już jutro po raz pierwszy w 2020 roku na scenie Plażówka pojawią się najlepsi stand-upowcy w kraju – Jacek Stramik oraz Jasiek Borkowski w roli prowadzącego. Obecna sytuacja jest wyjątkowa dlatego koniecznie poznajcie kilka organizacyjnych wskazówek:

Z racji prawnych ograniczeń będziemy mogli wpuścić bardzo ograniczoną liczbę osób, dlatego zachęcamy wszystkich do wcześniejszego przyjścia. Dodatkowo w związku z aktualnymi przepisami każdy gość Plażówka Saska będzie musiał zakupić bon o wartości 10PLN na wejściu do wykorzystania na naszym plażówkowym barze. W świetle nowych przepisów występy stand-upowe są jedynie dodatkiem do normalnej działalności naszej gastronomicznej działalności. Mamy nadzieje, że przyjmiecie to ze zrozumieniem, a także będziecie bawić się wspaniale jak zawsze na Saskiej!

Jacek Stramik – Występował w najprzeróżniejszych telewizjach i na scenach zarówno krajowych, jak i polonijnych. Wspólnie z Darkiem Gadowskim prowadzi cykl imprez stand-upowych w rodzinnym Koszalinie. Jest współautorem książki “Łapy precz od żartów”, którą popełnił wraz z Abelardem Gizą i twórcą trzech materiałów stand-up comedy: „Arbuz i kobieta” (Netflix), „Smucikoń” (YouTube) i „Dobry jak chleb” (YouTube).

See Also

Support: Grzegorz Sykała
Prowadzenie: Jasiek Borkowski

Plażówka Saska
Wał Miedzeszyński 389, Warszawa
4 czerwca godzina 20:00

Scroll To Top