Now Reading
Starbucks ponownie dostępny w aplikacji Too Good To Go

Starbucks ponownie dostępny w aplikacji Too Good To Go

Starbucks był pierwszą ogólnopolską kawiarnią, która dołączyła do Too Good To Go. Od ponownego otwarcia w maju, kawiarnia powraca do idei nie marnowania żywności. Za symboliczną kwotę odbierz smakołyki i ulubione słodkości ze Starbucksa.

https://www.pexels.com/photo/close-up-photography-of-starbucks-disposable-cup-597933/

4 maja nastąpiło ponowne otwarcie kawiarni w opcji na wynos oraz możliwością ratowania pysznych paczek-niespodzianek. Taką degustacją smaków mogą cieszyć się mieszkańcy Warszawy, Krakowa, Trójmiasta, Szczecina, Poznania, Łodzi, Katowic, Wrocławia, Zielonej Góry i Bydgoszczy. To nic innego jak niemarnowanie pozostałych ciast, wszelakich słodkości z kawą na wynos- opłata wyjątkowo symboliczna jak na ceny Starbucksa.

Too Good To Go w prosty sposób łączy użytkowników aplikacji, z miejscami takimi jak: kawiarnie, cukiernie, restauracje, hotele czy sklepy, gdzie na koniec dnia zostaje niesprzedana żywność, która choć świeża, ze względu na przepisy musiałaby zostać wyrzucona. W Polsce, aplikacja zyskała popularność wśród 177 tysięcy użytkowników, którzy przechwycili ponad 100 tysięcy paczek-niespodzianek.

Od początku współpracy, Pogromcy Marnowania Jedzenia, jak nazywani są użytkownicy Too Good To Go, uratowali wraz z siecią Starbucks ponad 15 tysięcy posiłków, co odpowiada 38 tys. kg CO2. To tyle ile emituje samolot lecący 8 razy dookoła świata!

See Also

info: toogoodtogo.pl

View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Scroll To Top