Now Reading
Warsztaty kawowe z Etno Cafe. Karol Przesmycki prowadzi cykl online

Warsztaty kawowe z Etno Cafe. Karol Przesmycki prowadzi cykl online

Etno Cafe nie przestaje nas zaskakiwać i kusić aromatyczną kawą! Tym razem poznacie klasyczne włoskie podejście z udziałem domowej kawiarki. Zobaczcie krótkie warsztaty kawowe online, podczas których Karol Przesmycki jeden z najpopularniejszych polskich baristów nauczy nas jak w domowym zaciszu przygotować aromatyczną kawę w kawiarce. 

#stayhome to nie tylko hasło, które nieustanie towarzyszy nam na portalach społecznościowych. To motywacja do wspaniałych inicjatyw podejmowanych przez ulubione miejsca na gastronomicznej mapie. Hala Hutnik wspólnie z Etno Cafe zaprasza miłośników kawy na cykl warsztatów online. 

Poznaj jak przygotować klasyczny czarny, wyrazisty napar czyli domowe włoskie espresso z udziałem kawiarki, a w kolejnym odcinku głównym bohaterem będzie Chemex.

Warsztaty online to wspaniała okazja dla wszystkich miłośników kawy do nauki jak samodzielnie przygotować ulubioną kawę oraz poznać sekrety związane z jej parzeniem. Warsztaty z udziałem Karola Przesmyckiego to wspaniała okazja do poszerzenia wiedzy i tajników parzenia naparu bez wychodzenia z domu.

See Also

Kolejny dzień spędzony w domowym zaciszu to wspaniała okazja do podarowania sobie drobnych przyjemności w formie pysznej kawy oraz nauki online przy boku najpopularniejszego polskiego baristy. Czy może być coś piękniejszego?

Scroll To Top